KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893218

nr 1589 3218

Knut Norman

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, Venedig. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm

Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 januari 2024
kl 18:58:33

Knut Norman

Läs mer om Knut Norman